+38 (067) 795-61-46 +38 (066) 946-86-85

http://schema.org/OutOfStock

КЛЕРК

Код продукту: clr.1
Наявність: На складі
Запит ціни: +380677956146
Призначений для реєстрації аналогових і дискретних сигналів, що надходять від технологічних об'єктів, їх математичної обробки та візуалізації, а також запису значень цих сигналів в базу даних для подальшого аналізу.
Логгер проводить обмін інформацією з підключеними цифровими датчиками температури і модулями вводу. Модулі здійснюють збір зовнішніх аналогових і дискретних сигналів і формують цифрові дані, що зчитуються реєстратором.
Лічені дані зберігаються в енергонезалежній пам'яті реєстратора, а при підключенні персонального комп'ютера - передаються по інтерфейсу RS485 в основне програмне забезпечення.
  • Розподілена модульна архітектура.
  • Зручний рідкокристалічний дисплей дозволяє знімати показання датчиків без використання додаткового комунікаційного обладнання.
  • Реєстрація дискретних вхідних сигналів цифрових датчиків температури (30 шт.).
  • Реєстрація аналогових сигналів (20 каналів), їх математична обробка.
  • Енергонезалежна пам'ять забезпечує збереження даних вимірювань навіть при тривалих відключення живлення.
  • Дані передаються на персональний комп'ютер з допомогою промислового інтерфейсу RS485, який забезпечує безперебійний зв'язок на відстані до 500 метрів.
  • Зручна програма візуалізації "ДатаЛОГ" дозволяє переглядати архівні дані у вигляді графіків і таблиць за вибраний проміжок часу.
Технічні характеристики
Кількість цифрових датчиків температуридо 30 шт.
Кількість вимірювачів аналогових сигналівдо 20 каналів
Максимальна довжина мережі без додаткових повторювачівдо 300 м.
Інтервал запису показань параметричних сенсоріввід 1 хв. до 999 хв.
Вбудований інтерфейс для зв'язку з персональним комп'ютеромRS485
Живлення приладу=9 - 12В.
Споживана потужністьне більше 5 Вт.
Тривалість роботицілодобово
Габаритні розміри приладу130х110х40 мм.
У програмі лічені дані піддаються математичній обробці і перетворюються у виміряні значення з урахуванням масштабу і вимірюваного параметра. Виміряні значення кожного каналу надходять на 4 логічних компаратора, які формують сигнали у відповідності із заданою функцією.
Виміряні значення журналируются (архівуються) і відображаються в табличному вигляді і у вигляді графіків. Програма журналювання і візуалізації забезпечує відображення вибраних значень у вигляді таблиць, бар-графів, трендів, різного виду індикаторів на моніторі персонального комп'ютера, а також виведення на друк цих даних.
Товар немає відгуків
Прочитати відгук
ПоганоВідмінно